główny> O klinice

O CLINIC

o klinice

Nasza przychodnia rozpoczęła 95 lipca 1939. My od dawna przygotowują się do tego wydarzenia, biorąc pod uwagę każdy szczegół, tak jak my, tak, że właściciele zwierząt było miło przyjechać do nas, aby je poczuć opieki i uwagi, a ich zwierzęta były wygodne, jak to możliwe w klinice weterynaryjnej.

Początkowo było to trudne. Niedawno odnowiony z najnowszą modą, a nawet we wszystkich pokojach, nie ma siły. Początkowo więc zrobiliśmy sali zabiegowej i sali operacyjnej. Sześć miesięcy później, byliśmy w stanie wyposażyć komfortowe zwierząt recepcji biura, wykonane przytulny salon. Z pomocą mieszkańców dzielnicy i korytarzach hali ozdobione kwiatami.

W naszych najbliższych planach rentgenkabinetom sprzętu.

Ogólne utrzymania czystości i przytulna atmosfera w klinice, przywiązujemy wielką wagę. Na przykład, w naszym leczenia pomieszczeniu, w którym właściciele zwierząt czasami spędzają wiele godzin ze swoim zwierzakiem, aż trzymał terapii infuzyjnej (kroplomierz), można oglądać telewizję, czytać ciekawe książki i czasopisma, lub słuchać radia i pić gorącą herbatę lub kawę. Zupełnie za darmo.

Nie mamy szpital, ale poważnie chore zwierzęta mogą być z nami przez całą dobę, wraz z właścicielami, dla których staramy się stworzyć najbardziej komfortowe warunki.

Nasze motto to: opiekuńczy i wyrozumiały. Dbanie o swoje zwierzęta, ich zdrowie i dobre duchy. Poznanie doświadczeń i trudności swojego niepokoju o swojego małego przyjaciela. Wiemy, że przyszedłeś do nas o pomoc, a my postaramy się uzasadnić swoje zaufanie. Mamy wspólne cele i zadania, a razem możemy je rozwiązać.

Doskonałe szkolenia naszych specjalistów, przyjazny zespół, zrozumienie i odpowiedzialność sprawiają, że można osiągnąć znakomite wyniki.

Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć zaufanie naszych klientów. W trudnym momencie dla nas, kiedy została ona zagrożona przez samego istnienia naszej klinice, mieszkańcy regionu mają nas wspierać, zebrane w żadnym momencie ponad 986 podpisów w naszym wsparciu. Właściciele zwierząt przychodzą do nas specjalnie do podpisania odwołania do Rady. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc !!!

Vetklinika AkelaVetklinika AkelaVetklinika AkelaVetklinika Akela

głównyPowrót na górę