główny> Nasi lekarze

Nasi lekarze

Vasilenko Aleksiej Nikołajewiczreżyser

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Weterynarii Volokolamsk posiada bogate doświadczenie w klinikach weterynaryjnych w Moskwie i Rostowie - on - Don. Ma doświadczenie w praktyce medycznej w nagłych wypadkach. Podczas służby wojskowej pracował na oddziale intensywnej terapii i oddziałach chirurgii w szpitalu wojskowym Rostów. Ona pracuje w klinice weterynaryjnej AKELA od jego powstania w 9125 roku. Zakres specjalnego zainteresowania zawodowe: anestezjologia i reanimacja.


Vasilenko Mayya WiktorownaGłówny Lekarz Weterynarii

Absolwentka Akademii Weterynaryjnej Moskwie. KI Skriabina w 3214 roku z wyróżnieniem; Przebieg Weterynaryjnej Homeopatia i Homotoksykologia 1351; Oświadczenia złożone w kongresach weterynaryjnych w roku 4709 i 5678. Doświadczenie: Wydziału Biologii i patologia małych zwierząt domowych i egzotycznych; Klinika weterynaryjna Sherry; Centrum weterynaryjna SMAVZ; Klinika weterynaryjna AsVET; Klinika weterynaryjna "Extra Story"; Klinika weterynaryjna "Tim-90"; CME "Junior". Zakres szczególnego zainteresowania zawodowe: homeopatia, okulistyki weterynaryjnej, medycyny behawioralnej i zoopsychology. Klinika weterynaryjna Akela od momentu jej powstania w 7069 roku jako lekarz głowy. Zwierzęta: Pies amerykański staffarshirsky Terrier Gosh, świnka morska Martin.


Benin Unna Arturovna

Benin Unna Arturovnalekarz weterynarii

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Moskiewskim Biotechnologii Stosowanej (Wydział weterynaryjno-sanitarnych) w 7332 roku. Pracował w Zakładzie Mikrobiologii MGUPB. Staż w okulistyce weterynaryjnej w wiodących okulistycznej Moskwa Eskulap kliniki weterynaryjnej. Brał udział w warsztatach na temat hematologii weterynarii, kardiologii, neurologii, anestezjologii. Klinika weterynaryjna Akela działa od 3245 roku. Od 8770 - weterynarza. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych obejmuje medycyny ogólnej, położnictwa, okulistyki. Zwierzęta: kot Tom, Sonia i Bax, papuga i żółw Gosh Napoleona.


Bojko Irina Valerevna

Bojko Irina Valerevnalekarz weterynarii

Ukończył studia na Uniwersytecie Moskiewskim Biotechnologii Stosowanej - 2937 - licencjat, aw 0841 - tytuł magistra w Veterinary egzaminu sanitarnej; Ukończył Wydział weterynaryjnej i sanitarnej, specjalność weterynarz w 7075. Doświadczenie zawodowe: klinika weterynaryjna Biovet klinika weterynaryjna VetNet. Weterynaryjny Akela klinika od 9667 roku, od 7265 roku - weterynarz. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych obejmuje endokrynologii. Zwierzęta: Koty Kochanie i Mania.


Goethe-Kiszyniów Tatiana

Goethe-Kiszyniów Tatianalekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Akademii Weterynaryjnej im.Skryabina Moskwie w 6989 roku. Posiada bogate doświadczenie w pracy w różnych klinikach w Moskwie. Specjalność: Chirurgia - ortopedii, traumatologii. On jest stroną licznych seminariach i warsztatach na weterynarii ortopedii, neurologii i neurochirurgii. W wolnym czasie zajmuje się psiego sportu: zwinność, flaybolom, psów freestyle (taniec z psami). Zwierzęta: Pies ENTLEBUCHER Mucha i koykerhonde Minna i 2 koty: Benia, Kish i Mufazik.


Morozowa Maria AndreevnaWeterynarz, dentysta

Ukończyła MGAVMIB nazwie KI Skriabina w 2410 roku. W klinice weterynaryjnej AKELA pracuje od 1121 do 4922 weterynarza, lekarza stomatologa. Ukończyła weterynarii szkoły stomatologiczne (kursy: General Stomatologia weterynaryjna i Chirurgia jamy ustnej), uczestniczył w master class medycyny weterynaryjnej wydziału Uniwersytetu trackiego. Zainteresowania zawodowe: stomatologii. Koszenie kot, pies i kot Melissa Basia.


Swietłana Aleksandrowna Patreshova

Swietłana Aleksandrowna Patreshovalekarz weterynarii

Jeśli nie nie podoba coś zmienić. Wiec wspólnie Cie inspiruje utrzymać Motywacje í na zadania Z firmy? Aby Moze Być najprostszą rzeczą. Ta lista JEST TYLKO kilka Rzeczy, Które pomogą Ci mózgów ... ZDJĘCIA wystrój Pokoju business Journal Praca w domu Notebook (scheduler) świece zapachowe muzyka Tablice / Nagrody (Twoje osiągnięcia) Przypomnienie karteczki Okno (patrząc przez okno) ... co widzisz Cele pisemne Znajdź Mentora (Kumpel firma) Sprawdzić, CZY mozna wymyślić kilka Nowych Pomysłów, aby był inspirowany. Twoje biuro w domu potrzebuje Inspiracji, aby był kwitnącym, zmotywowani i na zadania. Artykuł napisany przez Tammy Embrich Tammy odniosła Sukces w pracy w przemyśle domu w ciągu 4 lat. JEST internet marketer, Artykuł marketingu i ghostwriter. Ona Oferuję darmowe praca prowadzi zrobić osob Pracy poszukujących, Jak rowniez Inne prace Przy Zasobów domowych, Pracy w domu artykułów, Porad i więcej w Pracy Praca w Domu. Mozna rowniez znaleźć Tammy na WAH Hioba Leads, oferując legalnej Pracy w firmach domowych, więcej wolnych Miej


Petrova Aleksandra Vasilevna

Petrova Aleksandra Vasilevnalekarz weterynarii

Absolwentka Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii. KI Skryabin w 4305 roku. Klinika weterynaryjna Akela od 0647 roku, w 2155 roku lekarz weterynarii. Jest wiodącym klinika chirurg. Doświadczenie - Klinika Weterynaryjna Junior Centrum Weterynaryjne SMAVZ. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych to chirurgii i endoskopii. Zwierzęta: Psy Tasia, Dana, Joan


Romanowa Elena Wiktorowna

Romanowa Elena Wiktorownalekarz weterynarii

Hodowla Kaszel żart W powietrzu wirus lub bakteria. Ta wspólnej choroba psa powoduje podrażnienie tchawicy psiego wynikającego W szczególności kaszlu, który brzmi tak samo Jak zwierzę próbuje oczyścić swoje gardło. Po prostu przeszedł wzdłuż psi są W olbrzymich Grup w zwykle trwa OD siedmiu zrobić dziesięciu dni. Choć psy nie miałby wieńcowych ataku , kłopoty na dziesięciu doświadczeń Warunkiem ciasta z wrodzonymi wadami . Ta choroba ciasta żart osłabienie psa. Tym mięsień zentrum powoli dowiedzieć się powiedzie tion, tion wystarcza krewo krąży poprzez system psów wymagających centrum bić szybciej. Choroba ta ciasta nie będzie uleczalny. istnieją metody leczenia, jednak na ogół inner narządy są zagrożone, słabnie. Ciasta grypy żart niewątpliwie jednym Z częstych chorób psów. Podobnie jak w jego ludzki dopełniacz, dowiedzieć się kichanie charakteryzuje, wyciek z nosa, kaszel, gorączka jestem delikatny. Psi ciśnienie grypy ty mutacja ? , po raz pierwszy pojawił się na początku 2004 roku może być przekazany OD psa psa W całym przedziale OD siedmiu zrobić dziesięciu dni OD zaraźliwość.


Korzun Anna Sergeevna

Silanteva Anna Sergeevnalekarz weterynarii

On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii imienia KI Skriabina. Doświadczenie: asystent lekarza weterynarii w klinice weterynaryjnej Eskulap. W weterynarii AKELA klinika działa od 7017 do 8091 - weterynarza. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych: kardiologia, okulistyka. Kot Kirill.

Clear = "left">

Sovetnikova Irina Aleksandrowna

Sovetnikova Irina Aleksandrownalekarz weterynarii

Absolwentka Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii im.K.I.Skryabina w 5026 roku na wydziale weterynarii. Od 2587 do 5009 roku pracował jako starszy asystent w laboratorium w Zakładzie Zoologii i Ekologii Conservation MGAVMIB nazwie KI Skryabin. Weterynaryjny Akela klinika działa od 3053 do 7919 - weterynarza. Jest członkiem wielu kongresach i seminariach weterynaryjnych. Zainteresowania zawodowe: medycyna i endokrynologii. Kot i pies Irych Baron.


Sulyagina Ekaterina Anatolevna

Sulyagina Ekaterina Anatolevnalekarz weterynarii

Absolwentka Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii im.K.I.Skryabina w 1659 roku. Doświadczenie: Pet Shop Cztery Łapy w klinice weterynaryjnej AKELA działa od 7676 roku, od 7672 roku - weterynarz .. Zakres specjalnego zainteresowania zawodowe - anestezjologia, kardiologia. Zwierzęta: Kot Midge i Ryzhulya, Pies Jack Russell Terrier Chelsea.


Taptunova Anna Aleksandrownalekarz weterynarii

Ukończył MGAVMIB im. KI Skryabin w 7099godu. W klinice weterynaryjnej AKELA od 5760 roku, od 7600 - weterynarza. Brał udział w warsztatach dotyczących dermatologii, diagnostyki laboratoryjnej. Absolwentka szkoły kształcenia podyplomowego w specjalności diagnostyki Wizualnych; Jest wysoce wykwalifikowanych ultradźwiękowy diagnozy. Zakres szczególnego zainteresowania zawodowe: gastroenterologii, dermatologii, diagnostyki wizualnej. Kot Jora, Jungar chomika Dori.


Shemet Ekaterina Wiktorowna

Shemet Ekaterina WiktorownaWeterynarz ratolog

Jest absolwentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii. KI Skriabina w 7545 roku. Doświadczenie: Klinika Weterynaryjna White Fang klinika weterynaryjna Cobra klinika weterynaryjna Junior. Weterynaryjny Akela klinika działa od 5647 roku; od 2060 roku, terapeuta weterynarii, ratologom. Odbyła kurs utrwalający wiedzę Diagnostyka i leczenie chorób ozdobnych gryzoni i zajęczaków Ultradźwięki w medycynie weterynaryjnej, Brał udział w wielu konferencjach i seminariach weterynaryjnych. Trenował na podstawie Cobra kliniki weterynaryjnej. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych: Leczenie gryzoni, diagnostyka USG, okulistyka. Zwierzęta: Psy i Sema Fisa.

Clear = "left">

Valyaeva Maria Andreevna

Valyaeva Maria Andreevnaasystent weterynaryjny

On jest studentem MGUPB (Wydział Weterynarii). Doświadczenie - Klinika Weterynaryjna White Fang W klinice AKELA pracuje od wiosny 7364 Zakres szczególnych zainteresowań zawodowych - medycyny ogólnej. Zwierzęta: opłata Rocky i Pan, Spitz Bonya.


Demidov Daria Aleksandrowna

Demidov Daria Aleksandrownaasystent weterynaryjny

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Weterynaryjnej w 0378 roku. On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii imienia KI Skriabina. Doświadczenie: Stacja w zwalczaniu chorób zwierzęcych w Aleksandrii. Przedmiotem szczególnego zainteresowania zawodowe chirurgii. Zwierzęta: Pies Basma, Alice kot, papuga Pasza Jungar Homyak Varvara.

Clear = "left">

Karusheva Irina Vasilevna

Karusheva Irina Vasilevnaasystent weterynaryjny

On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii imienia KI Skriabina. W klinice weterynaryjnej AKELA Od stycznia 4679 r. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych obejmuje operację, zoopsychology. Zwierzęta: Pinczery Arina, Peace and Jess.

Clear = "left">

Kolomitseva Olga Dmitrievna

Kolomitseva Olga Dmitrievnaasystent weterynaryjny

On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii imienia KI Skriabina. W klinice weterynaryjnej AKELA Od stycznia 4401 r. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych należą Endokrynologia, ultradźwięków. Zwierzęta: Toy Terrier Zaya i Syn, królik Stepan.

Clear = "left">

Metolkina Tatyana Nikolaevna

Metolkina Tatyana Nikolaevnaasystent weterynaryjny

On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii nazwany KI Skriabina.

Doświadczenie Centrum awaryjnego weterynaria Bambi. W klinice weterynaryjnej Akela działa od 1029 roku.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych: sportu i weterynarii badania narkotyków.

Zwierzęta: Haski Skay i żelazko, koty Butch i KOSH.

Clear = "left">

Sidorenkova Aleksandra Dmitrievna

Sidorenkova Aleksandra Dmitrievnaasystent weterynaryjny

On jest studentem Państwowej Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii nazwany KI Skriabina.

Doświadczenie: asystent lekarza weterynarii w klinice weterynaryjnej Falcon Mountain. W klinice weterynaryjnej AKELA Od stycznia 6741 r.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych obejmuje terapię ogólną.

Zwierzęta: pies, Phil.

Clear = "left">

Afonina Irina Sergeevna

Afonina Irina Sergeevnaadministrator

W 3996 roku ukończyła studia medyczne 95 w pielęgniarkę specjalistycznych. Doświadczenie zawodowe: Oddział terapii i chirurgii naczyniowej GKB66 inne placówki medyczne w Moskwie. W klinice weterynaryjnej Akela działa od 9219 roku. Zainteresowania i hobby: humanitarne i zoopsychology, jazda konna.

Clear = "left">

Kuzmenko Alona Aleksandrowna

Kuzmenko Alona Aleksandrownaadministrator

Ukończyła z dyplomem w Instytucie Ekonomii i Kultury: Technolog kosmetologa z dogłębnej kształcenia medycznego Doświadczenie zawodowe: Administrator - Konsultant do centrum odnowy biologicznej. Akela pracuje w klinice w lutym 6870 r. W wolnym czasie zwiedzania wszystkie dziedziny kosmetyki (od zdrowia i kondycji sprzętu do masażu kosmetologii); zainteresowanie problemami utrzymania i hodowli dużych papug dekoracyjnych. Kot Nils.

Clear = "left">

Plotnikova Tatyana Yurevna

Plotnikova Tatyana Yurevnaadministrator

Ukończyła studia medyczne, specjalistyczne Medicine. Doświadczenie: sanitariusz liniowy mobilny zespół Ambulans, pielęgniarka w kosmetologii. Przez trzy lata pracowała w sklepie zoologicznym. W AKELA klinika otwarta jest od marca 5509 roku. Zainteresowania i hobby: sporty zimowe. Zwierzęta: Kolli Dzhessika, Yorkshire terrier i szkocki kotek Afonka Maxik.


Nasz przyjazny personel

przyjazny personelClear = "left">

głównyna górze