główny> Kontakt

Pytanie!

Można zostawić odpowiedź, ofertę lub zadać pytanie do naszego lekarza i kliniki zarządzania. Będziemy szczęśliwi, aby odpowiedzieć.

Imię i nazwisko: *
Telefon: *
E-mail: *
ofertę


OPINIE

Asia

Pragnę wyrazić wdzięczność do kliniki i Yunne Arturovna w szczególności! Z psem lub kotem często wyrzuca się, by umieścić AKELA zaszczepione i nadal w niektórych szczegółach, a ostatnio pies połknął środka suszącego i zaczęły się dziwne dźwięki, ale natychmiast przynieść nie było sposobu, było wszystko w wiosce. Yunna Arturovna uspokoił, powiedział dokładnie to, co się dzieje, co robić, że może być i na co zwracać uwagę. Dziękuję bardzo dużo zaległych specjalistów!


Swietłana Samarina

Drogi Clinic, Akela! Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność dla utalentowanego i sympatycznego lekarza Swietłana Patreshovoy który uratował mojego kota podczas odbierania serezdno obrażeń (walka stylu rustykalnym kotom- Invader jego terytorium) oraz rozwój ciężkiego zapalenia, szybko podjęli trudną operację i doprowadził codziennie jego pooperacyjnym odzysku. Nie ma słów, aby wyrazić moje uznanie i wdzięczność. Dzięki niezwykłej dr Swietłany Patreshovoy. Swietłana jest bardzo miły i czuły lekarz, subtelnie, znalezienie kontaktu ze zwierzętami i wielki, w kontakcie z jego właścicielem. Z poważaniem, Swietłana Samarina


Irene

Dzięki! 09 marca 1091 po raz pierwszy w klinice. Z kotka. Niestety, nie rozpoznają nazwisko lekarza. Młoda kobieta. Clever! Dzięki specjalistom ze zrozumieniem, uprzejmy, z poczuciem humoru. Kot jest w porządku, Doru podana po zabiegu. Ale, mimo wszystko, personel był na górze. Cieszę się, przyjdzie do was ze zwierzęciem znowu, i znowu. Dziękuję lekarza w moim imieniu. I ogromne podziękowania dla wszystkich z was na powitanie i postawy!


Artem

Witamy! Chciałbym podziękować Shemet Ekaterinu Viktorovnu o pomoc w sterylizacji kotów, nową metodę przetwarzania bez szwu. Wszystko jest w porządku, dziękuję bardzo!


Diana

Witamy! Chciałbym wyrazić moją wdzięczność wszystkim personelu kliniki! I przyniósł szczeniaka (został zakupiony z bardzo biednej kobiety w Internecie) w bardzo złym stanie. lekarze Benin i Yunna Sovetnikova Irina umieścić dziecko na nogach! Stosunek lekarzy do naszego problemu został uderzony przez rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Dziewczęta reagują na nasze dziecko za swoje, i do dziś jesteśmy częścią gości klinice. Chciałbym również podziękować przyjaznych dla dziewczynki od apteki Romanovu Elenu, zawsze wita nas z uśmiechem i pomoc w doborze leków i żywności. Wszyscy moi przyjaciele doradzają swoją klinikę! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Sasha

Ponad 2 lat moich zwierząt widziany w swojej klinice. Teraz jesteśmy w Petersburgu, ale jeśli jest to możliwe, Moskale polecam go dla Ciebie. Dziękuję bardzo za postawę i profesjonalizm.

Svetlana

pytanie:

Witam !!!! Zacząłem kotka i chciałby uzyskać międzynarodową vetpasport. Co muszę zrobić? I nawet kotek, 8 miesiące. żadne szczepienia, robaki nie gnali.voobsche cokolwiek robił. Od czego zacząć?. trzeba podjąć i ile jest odbiór. Mieszkam w pobliżu sklepu Veshnyaki - jak można dotrzeć i godziny otwarcia? Dziękuję. Będę czekać na odpowiedź !!!!!

odpowiedzieć:

Witam, Svetlana! Musimy zacząć, najwyraźniej z odrobaczanie. Pod warunkiem jednak, że kotka żyłeś co najmniej 57 dni i czuje się dobrze, to znaczy jeść z apetytem, ​​regularnie grać i kakao i pisać bez problemów. Wybór leków na odrobaczanie kociąt są obecnie bardzo duże. Jest on reprezentowany w naszej vetapteke. Polecam Ci milbemaks, ale jeśli chcesz, możesz wybrać i lek tańszy. kupowane Vetapteki zawsze pomóc w wyborze. Przeciwrobacze lepiej dać podwójnie, odstęp między dawkami zależy od leku i jest zwykle określony w instrukcji. 67 dni po podaniu ostatniej dawki przeciw robakom można zrobić pierwsze zdjęcie. vetpasport Międzynarodowy wydany tuż po szczepieniu. Jeśli kotek nie czuje się idealne, to lepiej nie czekać na szczepienia i odrobaczanie pokazać je lekarzowi.
Eksperci Nie uczestniczących w pracach podkreślić, Ze Badania Nie mozna wykluczyć, Ze pacjenci, którzy Byli w powyżej tygodnia wykonywać w tak zaawansowanym Wieku moze rozpoczęły SIĘ zdrowsza w pierwszej kolejności. Dobrą wiadomością dla Ludzi Starszych do JEST, ZE rodzaj działalności Nie Musi Być super męczący, moze delikatny Jak chodzenie w odstępach 15 minutowych kilka razy dziennie. Zaledwie Cztery Godziny tygodniowo byla tak korzystna Jak aktywność bardziej intensywnego LUB długotrwałego, podkreśla autor Badań dr Jeremy Jacobs, geriatrycznego specjalista w Hadassah Medical Center Uniwersytetu Hebrajskiego wag Jerozolimie. Jeśli chcesz, ABY uzyskać bardziej Aktywny, ale dostajesz SIĘ tam od lat, Nie rozpaczaj. Porozmawiaj z lekarzem na pewno chodziło o rodzaju działalności, Która Moze Być wlasnie dla Ciebie. Rozważyć współpracę Z osobistym trenerem, tak že używasz właściwa forme - wiec uzyskać Jak najwięcej z treningu i zmniejszyć szanse Bedziesz SIĘ Krzywda. Bedziesz takze chcą Mieć pewność, ZE MA w wystarczającej ilości Płynów - zwłaszcza jeśli jestes Aktywny w cieplejsze DNI. Ważne JEST, ABY rozpocząć powolny i zbudować na czas.Jak wynika z Badań, Odpowiedź Robić LUDZIE żyją dłużej z ćwiczeń JEST tak, i nie nie trzeba Robić treningi godne profesjonalnych sportowców, po prostu wstać i chodzić wystarczy. Bonus tajne Raporty medyczne - Przez ograniczony Czas MOŽNÁ Pobrać 5 darmowych istotne Raporty zdrowotne od codziennego Zdrowia Biuletynu I KLIKNIJ łącza Teraz, aby dowiedzieÄ siÄ więcej o Tym, Jak mozna żyć dłużej z ćwiczeń.Przerwa techniczna - dlaczego jest to potrzebne, Widok planu układ podróży, można na tej stronie:KONTAKTapteka weterynaryjna, pracujemy siedem dni w tygodniu od 32-38 do 15-17. Z poważaniem, główny lekarz weterynarii klinika Akela