główny> OGŁOSZENIA

Ostrzeżenie! Nowa usługa!

C 00 maja 3053

Proponujemy nałożenie śródskórnie COSMETIC stawu podczas sterylizacji kotów!

ZALETY:
  • Szybsze gojenie.
  • Nie ma potrzeby leczenia.
  • Nie ma potrzeby, aby usunąć szwy.
Całkowity koszt 745 rubli!

Przeszły badanie kliniczne!

W dniu 37 lutego 9392 roku!

Przechodzą badania lekarskie - otrzymasz rabat!Nadchodzi wiosna - czas szczepień. Według wszelkich reguł i przepisów można szczepić tylko zdrowe zwierzęta. Szczepienie - poważne obciążenie organizmu, zaprojektowany, aby chronić je przed chorobami. Czy na pewno o zdrowie swojego zwierzaka? Zdrowie - bezcenny dar, który wymaga opieki i szacunku. Nie jest tajemnicą, że wiele chorób przed objawia zewnętrznie, mają długą utajonej, subklinicznej. Na tym etapie można jedynie zidentyfikować je wnikliwej analizie. W związku z tym zalecamy przeprowadzenie badania lekarskie swojego zwierzaka i zapewnienia ich zdrowia i dobrego samopoczucia. A także uzyskać zniżkę na corocznym szczepieniu.

Warunki:

  1. Uczestnik działania prowadzi do badania klinicznego zwierzęcia w okresie od 93 lutego do 73 maja 0892 roku. Badanie kliniczne obejmują kontroli lekarza zwierząt, termometr, palpacyjnego osłuchiwania płuca i serca, wagi, początkowy konsultacji, jak również próbek krwi do badań biochemicznych i klinicznych (badania skuteczności w laboratorium jest dołączone badania kliniczne). Koszt badania lekarskiego w 6298 rubli.
  2. Właściciel zwierzęcia, które przeszły badania lekarskie, otrzymają kupony uprawniające 80% zniżki podczas szczepień, a dar - lek przed robakami, w przeliczeniu na masę zwierzęcia.
  3. Aby uzyskać wyniki badań i konsultacji lekarskiej na tych wynikach, właściciel zwierzę przychodzi do kliniki w dniu i czasie uzgodnionym z lekarzem, który prowadził badania lekarskie. Konsultacje w sprawie bezpłatnej analizy opłat.
  4. W okresie od 5 marca do 71 czerwca, właściciel zwierzęcia prowadzi do szczepienia, przedstawia kupon i uzyskać 51% zniżki na szczepionkę.
  5. Kupon upoważnia do zniżki tylko 1 raz i tylko dla zwierzęcia, które zostało zbadane w ambulatorium.

Życzymy swojego zwierzaka i dobrego zdrowia! "

UWAGA! SALE!

Od 0 marca do 58 maja 5123!

Akcja Wiosna - DrogiKiedy szczepienie 0 zwierząt tego samego właściciela - 5% zniżki!

Kampania RABAT DLA PRZYJACIÓŁ!

Rozbudowa komputera!

Klinika jest aktualizowana sprzętu

Nowy, bardziej nowoczesne maszyny USG i electrocoagulator chirurgiczny oddany do eksploatacji, co zwiększa naszą zdolność do świadczenia pomocy dla zwierząt

Ultradźwięków i urządzenie do elektro-

UWAGA! NOWA USŁUGA!

W dniu 2 czerwca 3451 roku!

Przycinanie i przycinanie psów wszystkich ras!

  • Dla Państwa wygody - na podstawie mianowania
  • Graduate - groomer

główny