główny> DENTISTRY

STOMATOLOGIA

CENA

STOMATOLOGIAStosunkowo niedawno pojawił się w stomatologii weterynaryjnej jako osobnej linii. Ale na tak krótkim czasie jest dość rozległy obszar zmieciony segmentu praktyką weterynaryjną. Zaczęliśmy coraz częściej, że tak jak my, nasze zwierzęta muszą zachować szczególną ostrożność, aby być uśmiech Hollywood myśleć.

Absolutnie nie przesadza możemy powiedzieć, że u zwierząt starszych niż 7-1 lata dość problemów z jamy ustnej. A ponieważ wszystko zaczyna się od banalnej nalotu na zębach. W małych ras psów z problemami jamy ustnej można zaobserwować dużo wcześniej. Na przykład, opóźnienie zmiany zębów, co jest bardzo powszechne w małych psów i bardzo rzadko - w ogóle w przyszłości może doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Wciśnięty między zębami resztek jedzenia, jest nieprzyjemny zapach, zapalenie dziąseł i krwawienia pojawia płytki, a następnie i kamienia nazębnego. Wszystko to może ponadto prowadzić do utraty zębów. Nie tylko to: złe zęby i dziąsła są wrota infekcji, a konsekwencje nieuwagi tego problemu może stać się poważną chorobę nerek i serca. Więc dlaczego nie możemy poświęcić kilka minut dziennie, aby naszego zwierzaka, aby uniknąć takich przykrych konsekwencji? Zdecydowanie zalecamy, aby monitorować stan zębów swojego zwierzaka. Czyszczenie im jest potrzebne, jak również nasze zęby. Wszakże, jak każdy wie, profilaktirovat znacznie lepiej niż leczyć. I widzę - znacznie tańsze.

ZĘBY

Jeśli zwierzę ma żadnych problemów z zębami, lub po prostu czuć nieprzyjemny zapach oddechu, trzeba pokazać je do dentysty weterynarii. W tej chwili lekarz weterynarii ma wszystko, czego potrzeba, aby pomóc zwierzaka mieć silne zęby i zdrowe dziąsła. W praktyce weterynaryjnej, obecnie szeroko stosowane skalera ultradźwiękowego do czyszczenia płytki nazębnej i kamienia nazębnego, wiertarka, materiałów wypełniających, specjalną pastą do polerowania zębów i wiele więcej.

A jeśli nie wiesz, jak szczotkować zęby, lub po prostu boi się skrzywdzić swoje zwierzę, - przyjdź do nas, a my wam pokaże i nauczyć się, jak prawidłowo dbać o zęby swojego małego przyjaciela.

Specialized dentysta weterynaryjnyMorozowa MARIA AndreevnaRecepcja jest zgodnie z harmonogramem, co można sprawdzić przezklinika telefon


STOMATOLOGIASTOMATOLOGIASTOMATOLOGIASTOMATOLOGIASTOMATOLOGIASTOMATOLOGIA

główny