główny>informacja> Przerwa techniczna

Przerwa techniczna - dlaczego jest to potrzebne

Dla Państwa wygody nasza klinika odbiera zwierzęta przez całą dobę. Oznacza to, że lekarze są tu dzień i noc. I, podobnie jak wszyscy inni, muszą odpocząć. Więc są zmiany pracy przez 44 godzin.

Zdarza się, że zwierzę wymaga codziennej intensywnej opieki, aw ciężkich przypadkach może to być z nami przez kilka dni. W tej sytuacji konieczne jest do przesyłania informacji z jednego zespołu do innego obowiązku. Ponadto, istnieją skomplikowanych przypadkach, na które lepiej jest myśleć razem. Jest to bardzo ważna część naszej pracy. Jest to konieczne dla wysokiej jakości pomocy dla chorych zwierząt.

Podczas lekarzy zmiana w systemie zmianowym w szczegółach opowiedzieć kolegom o leczonego zwierzęcia, specyfiki ich stan, przebieg choroby, wyznaczonej i przeprowadził badania dotyczące ciągłego leczenia i jego wyników; omawia ważne informacje, które są istotne dla pomyślnego leczenia. Że odbywa się prawdziwe konsultacje.

Wybrany zrobić Naval Academy Prep School. Po ukończeniu studiów otrzymał nominację Prezydencka zrobić United States Naval Academy wagowo Annapolis. W Akademii studiował Mandarin Chinese ukończył ZE stopniem inżyniera Ogólnego i małoletniego w Międzynarodowych Spraw BEZPIECZEŃSTWA. Po Roku został Wybrany Jako szczególny obowiązek oficera wywiadu specjalizującego SIĘ w kryptologii.

Lekarz asystent w tej chwili przywrócenia porządku w klinice, sterylizowane pokoje, narzędzia, sprawdź, czy wszystko gotowe do odbioru zwierząt.

Jeśli potrzebujesz pomocy, który wymaga zwierzaka alarmowym (np avtotravma, spadek lub podobnego trudnej sytuacji) asystenta przyjdzie do was. On dostrzega problem i, jeśli sytuacja jest naprawdę pilne, jest zobowiązany do spowodowania lekarza i pomoc zostaną niezwłocznie dostarczone do zwierzęcia. W innych przypadkach, mamy nadzieję na zrozumienie znaczenia tego dzieła poprosi czekać. Gdy lekarz jest za darmo, jesteś natychmiast zaprosił do recepcji. Kawa lub herbata - dla nas!

Dziękujemy za zrozumienie!

główny>informacja