główny> Terapia

terapia

terapia

Therapy - to proces, którego celem jest ułatwienie, usunięcie lub eliminację symptomów i objawów choroby, stanu chorobowego, zaburzenia Niepełnosprawności i Zdrowia odzysku.

Leczenie może być kierowane do przyczyny i mechanizmu choroby lub objawów choroby tłumienia.


terapia

Lekarze naszej kliniki w posiadaniu szerokiej gamy manipulacji i technik terapeutycznych. Dla swojego zwierzaka postaramy się znaleźć optymalny zestaw środków skutecznych bezpiecznego leczenia, dając pierwszeństwo wpływu na przyczyny i mechanizmu choroby.


terapia

W naszej klinice postanowiliśmy nie być prowadzony za pomocą standardowych systemów ogólnych i wybierz terapii ściśle indywidualnie, biorąc pod uwagę charakterystykę choroby u danego pacjenta.


terapia

Oczywiście, właściwa terapia zajęciowa nie może opierać się na dogłębnej, rygorystycznydiagnostyka, Nowoczesne metody instrumentalne stosowane do diagnozowania różnych naszych ekspertów:badania laboratoryjne,USGOkulistyczne testów diagnostycznych. Niestety, nie mamy aparatu rentgenowskiego, ale jej instalacja jest planowane w najbliższej przyszłości.


terapia

I, oczywiście, nie należy lekceważyć roli dokładnego zbadania pacjenta i dokładnym badaniu właściciela. Po informacje na temat warunków życia i paszy dla zwierząt, zmienia swoje zachowanie i około cech choroby, nie badanie nie będzie. Dlatego lekarz jest zawsze doczekać współpracy z właścicielem zwierzęcia. Tylko w oparciu o badania i badania można określić kierunek i zakres dalszych badań diagnostycznych oraz kwoty wymaganej pomocy w nagłych wypadkach.

główny