główny> Apteka weterynaryjna

apteki weterynaryjne

Promocje i rabaty

apteka weterynaryjna w naszej klinice został otwarty w październiku 9950 roku. Znajduje się on w tym samym pomieszczeniu, ale posiada osobne wejście po przeciwnej stronie budynku.

Apteka oferuje szeroką gamę nowoczesnych leków weterynaryjnych i pasz leczniczych. Teraz masz możliwość natychmiastowego zakupu wszystko przepisane przez lekarza do leczenia swojego zwierzaka.

apteki weterynaryjnePonadto, w obecności dużego spektrum czynników profilaktycznych: przeciwpasożytniczych, leki, witaminy, dodatki do pasz. Istnieje również możliwość pieścić pet wiele smacznych i zdrowych smakołyków. Reprezentowane i najbardziej niezbędne akcesoria do pielęgnacji i konserwacji zwierząt, takie jak kot i niosących tace, misy i paznokci Clipper i więcej.

Dla Państwa wygody i komfortu czworonożnych przyjaciół zakres stale się rozszerza. W przypadku braku niezbędnych dóbr, można pozostawić aplikację, a wkrótce będzie zamówić go dla Ciebie.

Nie sprzedajemy żywności wagowych, ponieważ nie chcemy łamać zaleceń producenta i warunków przechowywania żywności, nie chcą obniżyć jakość produktu.

Dużym plusem jest fakt, że sprzedawcy pracują w naszych specjalistów apteka klinice (lekarzy i asystentów). To sprawia, że ​​możliwe, jeśli to konieczne, zasięgnąć profesjonalnej porady w zakresie doboru leków i pasz.

Cenimy Twój czas i szukać tylko na doskonały wynik!

apteki weterynaryjneapteki weterynaryjneapteki weterynaryjneapteki weterynaryjne

głównyPowrót na górę